www.upecprase.cz :: Stoly a sezení (17.07.2024 - 12:40)

Stoly a sezenív2_-_redx_cz_logo_250

 

Pro kompletní nabídků našich HOBBY a PROFI nůžkových párty stanů, nafukovacích stanů, vlajek, bannerů a příslušenství navštivte www.redx.cz

 

Hliníková skládací židle "DIREKTORKA"

Vysoce kvalitní, lehká, praktická a pohodlná skládací židle s bočním skládacím odkládacím stolkem a bočními kapsami.

RedX® židle DIREKTORKY jsou nezbytným doplňkem pro vaši zahradu, kempování a další volnočasové aktivity, veškerý prodej, marketing, motoristický sport a jakékoliv jiné eventy. K dispozici v zelené, modré cihlové či tmavě šedé barvě.

skladaci_hlinikova_zidle_se_stoleckem_direktorka_1_800
skldac_catering_sada_-_stl_a_dv_lavice_2_779

Skládací catering stůl a dvě lavice

Víceúčelový skládací robustní stůl se 2 lavicemi. Rychloskládací a praktické sezení pro 4 osoby.

Naše skládací catering sada stolu s dvěmi lavicemi je ideálním řešením pro situace, kde je rychle zapotřebí pohodlné a praktické sezení pro 4 osoby. Stůl i lavice jsou skládací, samotné lavice se navíc skládají pod vrchní část stolu, celá sada tak zabírá naprosté minumum místa při přepravě či skladování. Nohy stolu i lavic jsou uzamykatelné, celá sada tak nabízí velmi robustní konstrukci pro jakoukoliv příležitost.

Skládací catering stůl

Vysoce kvalitní multifunkční stůl s plastovou deskou a skládacími ocelovými nohami.

Skládací catering stůl je náš nejprodávanější eventový stůl. Je ideální pro téměř jakoukoli činnost, zvláště oblíbený mezi organizátory akcí, výstav a veletrhů a společnostmi zabývajícími se cateringem.

Dostupný je ve dvou verzích - buď se skládací vrchní deskou, která je půlená pro lepší skladnost, nebo s deskou pevnou, která poskytuje nepatrně vyšší pevnost. V obou případech se jedná o extrémně pevný stůl. Konstrukce podpěrného rámu je tvořena trubkami z vysoce kvalitní oceli s antikorozivním komaxitovým povlakem.

skldac_catering_stl_4_800
skldac_catering_lavice_2_800

Skládací catering lavice

Ideální doplňek pro naše skládací catering stoly - praktická, pohodlná, pevná, rychloskládací lavice.

Skládací catering robustní lavička pro 4 osoby je rychloskládací, pohodlná, praktická a snadno očistitelná. Ideální pro veletrhy, stánky, oslavy, catering, pronájem, kempování, zahrady, terasy atd. Ideálním doplňkem této lavice je náš skládací catering stůl, který dosahuje stejné délky a spolu tak tvoří perfektní řešení pro jakoukoliv příležitost, při které je zapotřebí kvalitního a praktického sezení.

Skládací catering židle

Víceúčelová skládací catering židle vhodná pro jakýkoliv event. Lehká, pevná a robustní konstrukce. Pohodlný a praktický design.

Naše skládací eventové catering židle jsou ideálním řešením pro jakýkoliv event - svatby, hostiny, oslavy, konference, atd.

Jsou pohodlné, relativně lehké, velmi robustní a jednoduché na údržbu. Jejich rozměr a výška jsou navrženy tak, aby perfektně pasovaly k našim event catering stolům.

skldac_catering_idle_2_800
podprn_hl_se_sedtkem_2_800

Podpůrná hůl se sedátkem

Naše velmi oblíbená podpůrná hůl se sedátkem je skládací, snadno se používá, extrémně lehká, ale zároveň robustní.

Praktická skládací vycházková podpůrná hůl/stolička se sedátkem je vítaným pomocníkem pro seniory a osoby se sníženou pohyblivostí. Ideální je na procházky, nákupy, práci na zahradě, atd. Ať jste kdekoliv, vždy vám poskytne místo na sezení a krátký odpočinek.