www.upecprase.cz :: Nůžkové párty stany (26.05.2024 - 02:21)

Nůžkové párty stanyv2_-_redx_cz_logo_250

RedX® - Nůžkové párty stany přímo od výrobce, které opravdu vydrží


Pro kompletní nabídků našich HOBBY a PROFI nůžkových párty stanů, nafukovacích stanů, vlajek, bannerů a příslušenství navštivte www.redx.cz

špičková kvalita & dostupná cena

bezkonkurenční zákaznický servis a poradenství

možnost potisku a personalizace

záruka 10 let na spoje & klouby stanových konstrukcí

ZDARMA doručení nůžkových stanů do ČR a SR

kamenná prodejna & showroom v Č. Budějovicích

 

Takto vypadají naše kvalitní RedX® nůžkové párty stany...

redx_nkov_stany_30_lq_300 redx_nkov_stany_23_lq_300 redx_nkov_stany_22_lq_300 redx_nkov_stany_32_lq_300
redx_nkov_stany_35_lq_300 redx_nkov_stany_47_lq_300 redx_nkov_stany_56_lq_300 redx_nkov_stany_31_lq_300

Jaký stan vybrat?

Při výběru nůžkového párty stanu je důležité zvážit, k čemu jej chcete použít, kde jej chcete použít a za jakých klimatických podmínek. RedX® nabízí širokou škálu nůžkových stanů vhodných pro téměř jakoukoliv rekreační/volnočasovou nebo profesionální akci.

1. Nůžkové stany pro hobby/rekreační/volnočasové použití

Pokud hodláte váš nový stan využívat pro volnočasové aktivity, jako jsou např. zahradní párty, grilování, sportovní akce, automobilové či motocyklové závody a srazy, nebo příležitostné veletrhy a farmářské trhy, pak by vám mělo stačit něco relativně lehkého. Měli byste se rozhodnout pro lehký přístřešek, který lze snadno postavit a stejně snadno i složit. Doporučujeme model RedX® HOBBY.

2. Nůžkové stany pro pravidelné profesionální využití

Pro profesionální použití stojí za to vybrat něco trochu silnějšího. Vstupní investice do profesionálního stanu bude sice vyšší, nebude ale trvat dlouho, než se vám vaše investice navrátí. Unoverzální profesionální stany, které jsou vhodné pro širokou škálu profesionálních akcí a komerčních využití, jako jsou stánky na trhu, motorsport akce, hudební festivaly, catering, reklama a promo, a mnoho dalších, je naše řada RedX® PROFI.

3. Nůžkové stany pro pravidelné a intenzivní profesionální využití

Pro profesionální vystavovatele, obchodníky, řemeslníky či sportovce na plný úvazek a pro intenzivní a časté používání jak v krytých prostorech, tak pod širým nebem je pak určena naše řada špičkových stanů RedX® PROFI EXTREME. Ta disponuje neuvěřitelnou sílou a spolehlivostí. Jedná se sice o dražší stany na straně jedné, na druhé straně jde ale o nejkvalitnější, nejsilnější a nejodolnější produkt na trhu.

 

redx_nkov_stany_28_lq_300_01 redx_nkov_stany_8_lq_300_01 redx_nkov_stany_14_lq_300_01 redx_nkov_stany_24_lq_300_01
redx_nkov_stany_26_lq_300_01 redx_nkov_stany_57_lq_300_01 redx_nkov_stany_33_lq_300 redx_nkov_stany_59_300_02

Možnost potisku RedX® nůžkových párty stanů

Jednou z nejpřitažlivějších funkcí našich RedX® nůžkových párty stanů je schopnost prezentace vaší značky a loga, zejména pro komerční a profesionální akce. Všechny naše stany můžeme dodat s potiskem – od jednobarevných jednoduchých textů a log nažehlených například na lemu střechy, až po digitálním dublimačním tiskem natištěné zakázkové barvy, loga, fotografie, atd. na 100% povrchu celého stanu! Více o možnostech potisku ZDE.

Pro kompletní nabídků našich HOBBY a PROFI nůžkových párty stanů navštivte www.redx.cz